09123205271مهندس حسینی

09124482642مهندس غفاری

فروش نهال گردو خوشه ای

در کاشت درخت گردو خوشه ای باید دقت کرد که درخت 20-30 سانتیمتر بالاتر از کف جوی کاشته شود.تا در آینده به بیماری آب سیاه مبتلا نشود. در احداث باغهای جدید باید سعی کرد حتما از نهال پیوندی استفاده شود. خاک مناسب کاشت نهال گردو خوشه ای در چاله هایی که نهال گردو در آنها کاشته می شود بایستی بعداز حفر چاله خاک آن را از انواع کودهای حیوانی و شیمیایی غنی کرد.هر چه عمق و قطر چاله ها بیشتر باشد بهتر است. اما معمولا باید چاله هایی به عمق وقطر 1-2متر حفر کرد وخاک مناسب وغنی شده داخل آن ریخت. بهتر است این کار چند ماه یا سال قبل ازکاشت گردو خوشه ای در آن صورت گیرد. بعد از کاشت نهال گردو در چاله ها میتوانیم در فصل بهار وتابستان سطح خاک اطراف نهال درخت گردورا با برگهای پوسیده یا باقی مانده گیاهان مانند کاه وکلش گندم بپوشانیم. تا از تبخیر و هدر رفتن آب جلوگیری کنیم وخاک پای طوقه اصلاح شود. آبیاری درخت گردو: در طول دوره رشد درخت گردو خوشه ای مراحل مختلفی را می گذراند.که دراین مدت غفلت در آبیاری درخت گردو هم محصول سال وهم محصول سالهای آینده را کاهش می دهد.تعیین دقیق میزان آب مورد نیاز یک هکتار باغ گردو از کاشت تا برداشت گردوکار آسانی نیست. زیرا عوامل متعددی مثل سن وقدرت رشد وعملکرد وتراکم درخت نیز در این امر دخالت دارد و میزان آب به شرایط محل کاشت بستگی دارد.آبیاری درخت گردو خوشه ای اهمیت زیادی دارد. آبیاری درخت گردو خوشه ای به به چند روش مثل آبیاری غرقابی-نواری-قطره ای-بارانی وبابلر انجام می شود.که میتواند آب چاه – رودخانه ویا قنات باشد. در بین سیستمهای تحت فشار بهترین روش بابلر است.که در کنار هر درخت یک یا دو شیر نصب می گردد و باید دقت نمود درختان گردو از اواخر مهر ماه دیگر آبیاری نشوند. چون آبیاری درخت گردو خوشه ای در فصل پاییز وزمستان موجب سرما زدگی درختان می شود. کود دهی درخت گردو: قبل از کاشت نهال گردو باید نیرو بنیه یخاک از لحاظ عناصر خاک مانند:ازت-پتاسیم-فسفر-آهن-روی-مس-منگنزوکلسیم و…که توسط کارشناسان تعیین می شودغنی شود. این عناصر بایستی همراه خاک مخلوط ودر چاله های حفر شده ریخته شود. نوع کود ومیزان آن بستگی به نوع خاک دارد.تقویت خاک قبل از کشت بسیار مفید و در رشد درخت مؤثر است وچون درخت گردو در سالهای اولیه رشد وریشه بندی زیادی دارد کودهای آلی (کود حیوانی) بایستی همراه کودهای شیمیایی در زمستان بصورت چال کود در سایه انداز درخت داده شود. چال کود گودالی به عمق یک متر وعرض 40سانتیمتر وبطول یک متر است.که در سایه انداز درخت حفر می گردد. برای یک درخت 15 ساله گردو یک کیلو گرم سولفات پتاسیم 500گرم سولفاتروی 500گرم سولفات آهن روی کودهای آلی(حیوانی)ریخته وباقیمانده ی چاله را با برگهای خشک پر میکنند وروی آنها خاک مرغوب می ریزند.کودهای ازته شامل نیترات واوره می باشدکه در دو نوبت به درخت گردو داده می شوند. چنانچه از نظر کمبود آب محدودیت نباشد. در نوبت اول در اسفند ماه مقدار 300گرم نیترات آمونیم ودر اوایل خرداد ماه هم 300گرم نیترات آمونیاک به درختان داده می شود.

خرید نهال گردو خوشه ای از نهالستان مهندس حسینی با جدید ترین متد روز دنیا آماده ی ارائه ی بهترین خدمات به شما عزیران در سراسر کشور می باشد .
فروش نهال گردو خوشه ای با شناسنامه و گواهی بهداشت  تحت نظر بهترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی صورت میپذیرد .
نهال فروشی مهندس حسینی تولید کننده نهال گردو خوشه ای در کشور آماده ارسال و فروش نهال گردو خوشه ای به تمامی مناطق ایران می باشد.
نهالستان مهندس حسینی  آماده هرگونه همکاری و خدمات مشاوره رایگان به باغداران عزیز به منظور خرید بهترین و با کیفیت ترین انواع نهال با ضمانت برگشت کالا می باشد.
جهت اطلاع از مشخصات نهال گردو خوشه ای و آموزش کاشت نهال گردو خوشه ای و همچنین احداث باغ  و دیدن عکس های بیشتر و همچنین نحوه هرس نهال و آشنایی کلی با درخت نهال گردو خوشه ای با ما از طریق شماره تماس های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید .

برای اطلاع بیشتر از قیمت نهال گردو خوشه ای و نحوه خرید اینترنتی نهال گردو خوشه ای لطفا با شماره های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید .

نهال گردو خوشه ای

خرید نهال گردو خوشه ایفروش نهال گردو خوشه ایقیمت نهال گردو خوشه اینهال گردو خوشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *