09123205271مهندس حسینی

09124482642مهندس غفاری

خرید نهال گردو چندلر

در خرید نهال گردو چندلر مطمئنا هر شخصی به دنبال ویژگی هایی می گردد تا بتواند نهال گردو چندلر بهتری را خریداری کند. یکی از مهمترین عوامل در خرید نهال گردو چندلر کیفیت خود گردو و همچنین پوسته آن می باشد. نهال چندلر اقدام به تولید مغز گردوهایی بزرگ با پوسته های نازک می کند. البته مغز این گردو ها هم چند رنگ می باشد. پوسته و رنگ هسته از ویژگی های مهمی هستند که در فروش گردو اهمیت زیادی دارند. معمولا گردوهایی با قیمت بیشتری فروش می رود که رنگ کرنل آن سبک تر باشد. دانه های این نوع گردوها به راحتی از پوسته آن جدا می شود و راحت تقسیم می شود. ویژگی بعدی که در خرید نهال گردو چندلر مهم است، اندازه درخت می باشد.

درخت چندلر معمولا به شکلی نسبتا جدی رشد می کند و نیمه قائم می باشد. اگر قصد دارید درخت چندلر را با تراکم نسبتا زیاد کاشت کنید باید آن ها را با فاصله به ترتیب۵،۵،۷ متر کاشت نمایید. ویژگی دیگر درخت چندلر را زمان ریزش برگ آن می نامند. چندلر دیر شکوفه می زند که این به نوعی مزیت برای آن به شمار می رود. چرا که هرچه زودتر شکوفه بزند ممکن است دچار بیماری و آفات گوناگون شود. گرده افشانی چنرلر هم بسیار بالا است به طوری که آن را یک درخت گرده افشانی می نامند. همچنین نهال چندلر در برابر بیماری خط سیاه بسیار مقاوم و محکم می باشد. همچنین چندلر در برابر سرمازدگی هم توان خوبی دارد. حتی می توان گفت چندلر به حدود ۷۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیاز دارد. زمان کاشت چندلر هم بسته به منطقه زندگی شما تعیین می شود ولی بازه زمانی کاشت درخت چندلر نسبتا زیاد و مناسب می باشد.

خواص مهم نهال گردو چندلر

مطمئنا یکی از دلایلی که شما به خرید نهال گردو چندلر جذب شده اید، خواص گردو می باشد. یکی از خواص مهمی که انواع مختلف گردو و به ویژه گردو چندلر دارند و می توانند شما را برای خرید نهال گردو مصمم تر از قبل کنند، خاصیت ضد سرطانی آن ها می باشد. گردو می تواند ریسک ابتلا به سرطان را تا حد زیادی کاهش دهد و با آن مبارزه کند. گردو حاوی مقادیر مناسبی از پلی فنول ها است و مواد  شیمیایی دارد که با ویژگی آنتی اکسیدانی خود می توانند در برابر سرطان هایی مثل سرطا سینه و پروستات مقاومت کنند.

در گردو خاصیت کاهش استرس اکسیداتیو وجود دارد که این کار باعث می شود گردو در برابر سرطان مانند محافظ عمل کنند. ویژگی دیگری مردم را به خرید نهال گردو چندلر ترغیب می کند خاصیت گردو در تقویت سلامت قلب می باشد.گردو ها عمدتا دارای امگا۳، ویتامین E ، منیزیم و اسید فولیک می باشد که تمام آن ها در تقویت قلب موثر می باشد. همچنین مصرف گردو باعث می شود تا کلسترول خوب بدن افزایش پیدا کند و کلسترول بد آن کاهش یابد. خوردن روزانه گردو می تواند التهاب عروق قلب را کاهش دهد و از بروز بیماری های قلبی پیشگیری نماید.

نهال گردو چندلر

خرید نهال گردو چندلرفروش نهال گردو چندلرقیمت نهال گردو چندلرنهال گردو چندلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *